Marjan de Reggi *
(Laibach 1921 geb.-?) 4 Druckgrafiken-Holzschnitte 28 x 39 cm, 22 x 34,5 cm, 25 x 29,5 cm und 23 x 30,5 cm, alle gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 16:53
- Vyvolávací cena:
Marjan de Reggi *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 16:53 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |